Θέση εργασίας, με πλήρη απασχόληση και δυνατότητες εξέλιξης

Η εταιρία Thrakon AEBE , η μεγαλύτερη εταιρία παραγωγής και εμπορίας δομικών υλικών, λόγω της συνεχόμενης ανάπτυξης στον Νομό Έβρου και προκειμένου να επανδρώσει το ανθρώπινο δυναμικό της στα εργοστάσια στην Ορεστιάδα, αναζητά διπλωματούχο Μηχανολόγο Μηχανικό ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για πλήρη απασχόληση με δυνατότητες εξέλιξης.

Καθήκοντα : επίβλεψη γραμμών παραγωγής , συντονισμό και εκτέλεση εργασιών, παρακολούθηση και συντήρηση ηλεκτρολογικών / μηχανολογικών εγκαταστάσεων, τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας.

Θα προτιμηθούν υποψήφιοι με εντοπιότητα ή με δυνατότητα μετεγκατάστασης στην Ορεστιάδα από τις κοντινές περιοχές.

Απαραίτητα προσόντα:

Κάτοχοι άδειας εξασκήσεως επαγγέλματος.
Καλή γνώση γραπτού και προφορικού λόγου Αγγλικής γλώσσας.
Γνώση Microsoft Office και AutoCAD.
Επιθυμητή (αλλά όχι απαραίτητη) η προϋπηρεσία σε βιομηχανία
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές :

Εκπαίδευση
Δυνατότητες εξέλιξης κατόπιν αξιολόγησης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
Ανταγωνιστικός Μισθός αναλόγως προσόντων

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο k.kalodouka@thrakon.gr ή να καλέσουν στο 6940 470046.